נכסים מסחריים להשכרה השקעות נדלן

נכסים מסחריים להשכרה בהשקעות נדלן בשונה מהשקעת נדלן בדירה השקעה בנכסים מסחריים להשכרה אורכת יותר זמן ונחשבת ליציבה יותר מה שמאפשר לראות את הרווחים ולהחזיר את ההשקעה

ישנם אפיקי השקעה רבים בכל הקשור לעסקאות נדלן כאשר אחד מהם הוא נדלן מסחרי כאשר הכוונה היא לנכסים מסחריים להשכרה כגון משרדים או בתי עסק – כל אלה מציעים תשואות נאות כתוצאה מהעסקה הכוללת השכרת השטחים הללו.

בדומה לשאר השקעות נדלן, גם במקרה הזה חשוב מאד לדעת כי גם כאן חשוב הידע וההבנה בתחום על מנת לבצע את העסקה בצורה הנכונה ביותר. באמצעות הידע ניתן לאתר הזדמנויות עסקיות טובות

מדוע משתלם להשקיע בנכסים מסחריים להשכרה

בשונה מהשקעת נדלן בדירה המיועדת למגורים המאפשרת הארכה של שנה, השכרת של שטחים מסחריים אורכת יותר. השקעות נדלן בנכסים מסחריים נחשבות ליציבות יותר מה שמאפשר לראות את הרווחים ולהחזיר את ההשקעה.

בשנים האחרונות שטחי מסחר רבים זוכים לפיתוח מבחינת נגישות ולכן מציאת הנכסים להשקעה הפכה לפשוטה יותר. כיום ניתן למצוא לא מעט נכסים, אך השאלה העומדת במרכז היא כיצד לבחור את הנכס המתאים ביותר.

תזמון זה טיימינג – השקעות נדלן

כמו בכל דבר בחיים, גם בתחום השקעות נדלן חשוב מאד לדעת מתי הזמן הנכון להשקיע. זמן מהווה פרמטר חשוב בהשקעה וכדאי להתייחס לכך בהתאם. שכן, במסגרת הזמן חשוב מאד לאתר את הנכסים המתאימים מבחינת תקציב.

אחת הדרכים לעשות זה היא להסתייע בשירותי משרד תיווך וכך להיכנס לעסק עם רמת סיכון נמוכה. בדומה לשאר השקעות נדלן, גם כאן קיימת הבנה כי יש צורך בהיכרות עמוקה עם שוק הנדלן- יש חשיבות רבה להכיר את האזורים בהם ניתן להשקיע. היכרות עם שוק הנדלן תסייע לכם לבחון את השטחים השונים ולקבל החלטה טובה יותר עבור העסק שלכם.

מה חשוב לדעת

כפי שכבר הבנתם, השקעות נדלן מצריכות הממשקיעים להכיר את השוק היטב. על מנת לבחון את ההשקעה בצורה הטובה ביותר ישנם מספר פרמטרים שיש להביא בחשבון לפני שמתחילים לראות שטחים להשקעה.

 • שיפוץ: יש להביא בחשבון כי נכסים מסחריים להשכרה הינם נכסים אשר מתפרסים על שטחים גדולים במיוחד, ולכן ישנם מקרים בהם הם זקוקים לשיפוץ. במקרה כזה, הליך השיפוץ רק יעלה את ערכו של של הנכס.
 • מיקום: בעת המחשבה על ההשקעה בנכס מסחרי כדאי לבחון את המיקום- האם הנכס קרוב לצירי תנועה מרכזיים, האם יש באזור שטחי מסחר נוספים.
 • מראה: כולנו מכירים את האמרה אין טוב ממראה עיניים ובאמת בכל הקשור לנכסים להשכרה חשוב מאד לבחון את המראה עלמנת לבחון האם המקום זקוק לשיפוץ.
 • תשתיות: לפני שמחליטים להיכנס להשקעה, יש לבחון את התשתיות ולראות האם כל התשתיות קיימות. לדוגמא במשרדים יש לראות כי קיימות תשתיות של תקשורת וחשמל.
 • עיצוב: אמנם ניתן לראות כי שטחי המסחר גדולים, אך כל אחד מהם מעוצב אחרת ולכן חשוב מאד לבחון את העיצוב.
 • אפשרויות נוספות של השקעות נדלן ניתן למצוא כאן
hillel7
Author: hillel7

קמעונאות- The Next Generation
כיצד נאתר נכסים מסחריים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

סגור

תגובות אחרונות

  סגור סל הקניות שלי
  סגור מועדפים
  Recently Viewed Close
  סגור

  סגור
  Navigation
  קטגוריות
  דילוג לתוכן