משרדים להשכרה

בחירה של משרד צריכה להתבסס על כמה וכמה פרמטרים חשובים. פרמטר מרכזי יהיה כמובן, גודל המשרד. פרמטר חשוב לא פחות יהיה המיקום וכן מאפייני הסביבה

בחירה של משרד צריכה להתבסס על כמה וכמה פרמטרים חשובים. פרמטר מרכזי יהיה כמובן, גודל המשרד. פרמטר חשוב לא פחות יהיה המיקום וכן מאפייני הסביבה הקרובה. גם המטרה שלשמה יש צורך במשרד מהווה עניין חשוב לבחירה נכונה יותר. משרדים להשכרה בתל אביב שיתאימו לעורכי דין המנהלים משרד בסדר גודל בינוני יהיו שונים לחלוטין מאלה שיתאימו ליועץ מס שמעניק את שירותיו באופן פרטני, ללא שותפים. משרד שיתאים לסוכנות ביטוח יהיה שונה בדרך כלל ממשרד של אדריכלים.

משרדים ומיקום

בכל עיר, בכל יישוב ובכל סביבה שמיועדת לתעשייה או לתעסוקה יש אזורים שנחשבים לטובים יותר ויש אזורים שנחשבים לטובים פחות. יש כאלה שמבדילים בין שכונות שונות ובין אזורים השונים המיועדים למשרדים ולעסקים בעיקר על פי המחיר למטר בשכירות חודשית. זהו בחלט עיקרון שמאפשר יכולת להבדיל אין אזורים שונים, אך יש גם עקרונות נוספים.

מיקום טוב של משרד נבחן גם על פי הגישה שיש ללקוחות ועל פי תמהיל העסקים שבאזור. מיקום טוב של משרד יימדד גם על פי הקרבה למקומות חניה ולכבישי גישה טובים ויעילים. בשכונות שבהן צפוי תהליך של חידוש והתחדשות, באזורים מתפתחים וכמובן באזורים הידועים כמרכזי עסקים – ניתן לראות מיקום מעולה גם למשרדים. משרדים להשכרה בבורסה, למשל, נחשבים מזה שנים למוצלחים מבחינת מיקום. זהו אזור שוקק מבחינה עסקית ויש אליו גישה נוחה מכל אזור המרכז וכמובן מהמטרופולין של תל אביב רבתי.

תמהיל, מקצוע ועיצוב

הבחירה בהשכרה של משרד ספציפי ולא באחר אפילו הדומה לו מבחינת מבנה וגודל, נובעת מקריטריונים כגון:

 • השפעת המקצוע – בתור משרד להשכרה בתל אביב עבור עורך דין למשל קיימת עדיפות לאזור בתי המשפט. עבור אדריכלים, למשל, וכן פרסומאים או מעצבי פנים – תהיה עדיפות לסביבה שונה לגמרי שבה מצויים בעלי מקצוע בעלי דגש על יצירתיות ואומנות.
 • תמהיל מתחם משרדים – רבים יעדיפו משרד שמצוי בתוך מחתם של משרדים ובו תמהיל מגוון של נותני שירות. למשל, רואה חשבון שמחפש משרד יכול להעדיף בניין משרדים מסוים שבו אין הרבה משרדי דומים, של רואי חשבון.
 • יוקרה, תכלית ועיצוב – כאשר בעל המשרד מעוניין ביצירת רושם מיוחד המתבסס על עיצוב ויוקרה, ייבחר לא רק אזור שנחשב ליוקרתי. תהיה גם השקעה בעיצוב הפנים של המשרד והתאמתו לתכלית ולרושם גם יחד.
 • אחזקה וניהול המתחם – יש הבוחרים את המשרד גם בשל שירות יעיל של אחזקה ושירות הניתנים לשוכרים במבנה או במגדל משרדים מסוים.
avishy10
Author: avishy10

מהי הפשרת קרקעות חקלאיות (או תהליך שינוי ייעוד)?
אבטחת קניונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

סגור

תגובות אחרונות

  סגור סל הקניות שלי
  סגור מועדפים
  Recently Viewed Close
  סגור

  סגור
  Navigation
  קטגוריות
  דילוג לתוכן