השקעות נדלן בנכס מגורים או מסחרי?

כאמור, רכישה של דירה להשקעה בפרויקט חדש, הינה רכישה שיכולה להיות משתלמת מאוד ולאפשר לכם ליהנות מהשקעת נדלן חכמה שתשרת אתכם למשך שנים רבות.

 

אין ספק כי פרויקטים חדשים מושכים לא רק רוכשי דירות למגורים אלא גם מומחי השקעות נדלן אשר מבינים את הפוטנציאל הגלום בהשקעה בדירות חדשות, פוטנציאל שיכול להעניק להם תשואה גבוהה לאחר בניית הדירה ולאחר שיתחילו להשכיר אותה. כמובן, דירה “על הנייר” מוצעת במחיר נמוך יותר מהשווי של הדירה לאחר הבניה, ולכן, אפילו אם תרכשו דירה שכזו לפני תחילת הבניה, ותמכרו אותה מיד לאחר סיום העבודה, תוכלו להרוויח רווח נאה בשל עליית השווי של הדירה. כמובן, אם תבחרו להשכיר אותה, התשואה יכולה להיות גדולה אפילו יותר. כמובן, אם אתם בוחרים לרכוש דירה להשקעה חשוב מאוד שתבדקו היטב את הדירה שאתם רוכשים ואת המפרט שלה, בכדי שתוכלו להיות בטוחים שהיא תתאים בסופו של דבר לכמה שיותר שוכרים פוטנציאליים.

דירות בפרויקט – השקעות נדלן חכמות

כאמור, רכישה של דירה להשקעה בפרויקט חדש, הינה רכישה שיכולה להיות משתלמת מאוד ולאפשר לכם ליהנות מהשקעת נדלן חכמה שתשרת אתכם למשך שנים רבות. יחד עם זאת, בכדי לבצע השקעות נדלן כמו זו בצורה חכמה חשוב מאוד לבדוק היטב את המפרט של הדירה ולקבל החלטות חשובות לגבי צורת הבניה שלה – האם אתם בוחרים להשלים אותה עם המפרט שנקבע על ידי הקבלן או בוחרים לבצע שינויים שונים בכדי להפוך אותה להרבה יותר מיוחדת והרבה יותר מרשימה. כמובן, כל תוספת כזו מעלה את המחיר של הדירה ולכן מראש כדאי לכם לבחור בפרויקטים אשר מציעים מפרטי דירות מושקעים ובסטנדרט גבוה וכך אתם יכולים להסתפק במפרט הראשוני של הקבלן ללא כל בעיה.

השקעות נדלן עם תשואה מיידית- נכס מסחרי

אם אתם חושבים לרכוש דירה להשקעה בפרויקט חדש חשוב מאוד שתקחו בחשבון כי את התשואה של הדירה לא תראו מיד, אלא רק לאחר סיום עבודות הבניה, מה שיכול לקחת כמה שנים. לכן, אם אתם מחפשים השקעות נדלן עם תשואה מיידית ומהירה, השקעה בפרויקט חדש לא תתאים לכם.

 לעומת זאת, אם אתם מעוניינים בהשקעה איכותית שתוכלו ליהנות ממנה במשך זמן רב ודירה בה לא תצטרכו לבצע שיפוצים או עבודות תחזוקה רבות בכל פעם, ייתכן ועדיף לכם לרכוש השקעה שהיא נכס מסחרי . בנכס מסחרי אין לרוב תקלות ובעיות כמו שיש בדירת מגורים, והוא עשוי להניב תשואה גבוהה יותר ומיידית יותר מאשר דירה חדשה שנרכשה זה עתה. לסיכום, לשני סוגי ההשקעות יתרונות וחסרונות , על כל משקיע לבחור את ההשקעה המתאימה לו בהתאם ליכולת לקיחת הסיכונים שלו.

avishy10
Author: avishy10

שינוים כלכליים והשפעתם על שוק הנדלן במגזר המסחרי
מהי הפשרת קרקעות חקלאיות (או תהליך שינוי ייעוד)?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

סגור

תגובות אחרונות

  סגור סל הקניות שלי
  סגור מועדפים
  Recently Viewed Close
  סגור

  סגור
  Navigation
  קטגוריות
  דילוג לתוכן